ECOMARKETING

Jesteśmy firmą medialną, która do promocji i reklamy używa tylko naturalnych nośników ! W skrócie, używamy nowatorskich sposobów komunikacji wykorzystując wyłącznie naturalne i trwałe materiały. Taki innowacyjny sposób kontaktu z klientem można nazwać jako Eco Marketing, Natural Media lub Eco Advertising. Agencje reklamowe i ich klienci korzystając z naszych usług uzyskują unikatowy i niepowtarzalny wpływ reklamy na klienta przy minimalnym wpływie na środowisko i co najważniejsze generują zyski niewspółmiernie wysokie w stosunku do tego, ile zainwestowaliśmy.
CZYSTA REKLAMA
Reklama na chodnikach o rozmiarach 800mm x 800mm) - wykorzystuje szablon umieszczany na brudny chodnik. Szablon jest czyszczony przez specjalistyczne urządzenie czyszczące. Po usunięciu szablonu wyłania się nam jasny i ostry kontrast pomiędzy czystym a brudnym. Reklama utrzymuje się do kilku tygodni w zależności od natężenia ruchu. Reklama znika w sposób naturalny.
 
REKLAMA KREDĄ 
Reklama na chodnikach o rozmiarach 800mm x 800mm) Do produkcji reklamy wykorzystujemy kredę biodegradowalną. Reklama utrzymuje się do 3 miesięcy w zależności od natężenia ruchu i warunków atmosferycznych. 
REKLAMA NA PIASKU
Wyprodukowanym stemplem pozostawia się na plaży wybrane znaki, np.: logo firmy. Reklama jest mało natrętna, nie szkodzi środowisku i daje nam pewność, że zostanie zauważona. Znika w sposób naturalny. 
REKLAMA NA ŚNIEGU
Wyprodukowanym stemplem pozostawia się na śniegu wybrane znaki, np.: logo firmy. Tą formę reklamy wykorzystuje się tam gdzie spada dużo śniegu. Znika W sposób naturalny.​
REKLAMA NA TRAWIE
Trawę można przycinać, ścinać zupełnie lub farbować (oczywiście ekologicznymi barwnikami). Mogą to być małe połacie ziemi, ale też i duże pola. ​
WIELKOGABARYTOWA
REKLAMA NA PLAŻY
Wielkogabarytowe reklamy na plaży tworzone od kilku do kilkunastu dni przez najwybitniejszych artystów. Wspaniałą forma dotarcia do klienta. Znika w sposób naturalny.

Zadzwoń +48 609 393 012 / Wyślij wiadomość, bądź znajdź nas na :

  • Wix Facebook page

© 2015 by  JTEVENT PRODUCTIONS ALL RIGHTS RESERVED - WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE