Sceny:

W naszej ofercie posiadamy 4 sceny wraz z zadaszeniem:

 

Scena Mobilna: wymiary 8,4m x 7m z możliwością powiększenia, 2 garderoby

Scena Mała Mobilna: wymiary: 5mx5m

Scena Duża wymiary: 10mx8m lub 10mx10m

Scena o wymiarach: 6mx7m lub 7mx7m.

 

 

 

Podesty Sceniczne:

Oferujemy Państwu wynajem podestów najwyższej jakości po przystępnej cenie. O wymiarach: 2mx1m Nasze podesty sceniczne możliwe są do zaaranżowania w dowolny sposób.

Podesty mogą być osadzone na nogach stałych lub teleskopowych, które pozwalają na płynną i precyzyjną regulację w różnych zakresach wysokości. Nogi o płynnej regulacji umożliwiające bezpieczne umiejscowienie podestu nie tylko w pomieszczeniach zamkniętych, na terenie płaskim, ale też w terenie na nierównych gruntach, gdzie konieczne są różne wysokości nóg w celu wypoziomowania podestu, zakres regulacji od 0,3 m do 1,40m; schody o wysokości regulowanej w tym samym zakresie co wysokość sceny

Zastosowanie podstawy nóg (stopy z tworzywa gumowego) umożliwia statyczne umiejscowienie podestu . Jego konstrukcja sprawia, że przystosowany jest do montażu na zewnątrz przy bardzo zróżnicowanym terenie jak i wewnątrz budynków, hal widowiskowych, teatrów itp.

Nasze podesty są doskonałe podczas organizacji imprez plenerowych, koncertów, pokazów mody, festynów. Można z nich również budować widownie i podium dla chóru.

 

Trawersy:

 

Kratownice aluminiowe dzięki swojej przestrzennej budowie mają atrakcyjny wygląd oraz dużą wytrzymałość. Można z nich tworzyć różne konfiguracje i są z powodzeniem stosowane jako elementy konstrukcji zadaszeń estradowych, targowych, wystawienniczych, konstrukcje telebimów, stelaże do diodowych ekranów LED czy ekranów projekcyjnych a także jako „bramki” oświetleniowe i „bramki” nagłośnieniowe, oraz szkielety banerów reklamowych lub dekoracji scenicznych.

WYNAJEM SCEN I PODESTÓW

Zadzwoń +48 609 393 012 / Wyślij wiadomość, bądź znajdź nas na :

  • Wix Facebook page

© 2015 by  JTEVENT PRODUCTIONS ALL RIGHTS RESERVED - WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE